Гарантія

Відповідно до законодавства України існують три ситуації, в яких Ви можете повернути куплений у нас товар:

1) товар Вам не підійшов.
2) товар несправний (провина виробника).
3) Ви придбали товар керуючись недостовірною інформацією


1. Заміна товару на аналогічний у відповідності зі ст.9 ЗУ Про захист прав споживачів можлива тільки при дотриманні таких умов, про які вже згадувалося:
1) з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
2) товар не був у використанні, тобто є новим (товар в ідеальному стані, товар не вживався);
3) збережені товарний вигляд, споживчі якості товару;
4) є пломби, ярлики, товарний чек.
Якщо на момент обміну аналогічного; товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари, що є в наявності з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару.
При поверненні грошей на товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей в цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.
У разі обміну та повернення товару належної якості Ви оплачуєте витрати на доставку товару (з регіонів України - по прайсу компанії-перевізника + 4 грн. За м.Суми) і підйом (спуск) габаритних вантажів на (с) поверх (а).
Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей), якщо:
1) з моменту покупки товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів;
2) товар, який не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;
3) при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання (розкриття, спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування (механічні пошкодження);
4) відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару (товарний чек або гарантійний талон на придбаний товар, або елемент комплектації товару).

 

2. Товар не справний (вина виробника).

Несправність виявилася перед початком використання товару
а) Товар не був у використанні, тобто є новим (товар в ідеальному стані, збережені всі захисні плівки, упаковка, документи, товар не вживався).
б) З дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
Ви звертаєтеся до нас з проханням замінити товар на новий. При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт не порушення споживачем (покупцем) гарантійних умов експлуатації товару. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗУ Про захист прав споживачів становить 14 днів.

 

3. Ви придбали товар керуючись недостовірною інформацією.

Якщо на ціннику була зазначена одна ціна, а в чеку - інша, вимагайте у продавця документи, що підтверджують встановлення ціни. Це можуть бути рахунки-фактури, накладні, книги приходу товару, акти інвентаризації, описи-акти уцінки. Продавець зобов'язаний пред'явити їх покупцеві для ознайомлення. Якщо окажеться, що цінник був складений невірно, Ви можете вимагати повернути вам різницю або відмовитися від придбання товару.
Якщо з часом виявилося, що приобрение товар не має необхідних Вам властивостей, зазначених в інформації про нього, Вам повинні відшкодувати збитки.

ОДНАК, ЯКЩО недостовірної інформації про товар НЕ ВПЛИВАЄ НА ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ, збитки відшкодовуються НЕ ПОВИННІ. Наприклад, Ви купили телевізор, в інформації про якому зазначено, що він виготовлений в Японії. Згодом з'ясувалося, що його збірка проводилася в Малазії. Вам відшкодують вартість телевізора, зібраний в Малайзії, тільки якщо Ви доведете, що в результаті придбання телевізора, зібраного в Малайзії, Ви втратили будь-яких необхідних його властивостей.

Для уникнення подібного роду ситуацій, уточнюйте у менеджера характеристики товару.
Уважаемиe покупці, велике прохання: при здійсненні покупки товару (не тільки в нашому магазині) робіть вибір усвідомлено, пам'ятайте, що наш магазин не здає в прокат запропоновану продукцію.


   Доставка по всій Україні: Миргород, Нова Одеса, Рава-Руська, Таврійськ, Новгород-Сіверський, Тернопіль, Макіївка, Тальне, Кіровоград, Новоселиця, Острог, Іршава, Красноармійськ, Дубно, Українка, Бахчисарай, Шепетівка, Дніпропетровськ, Ічня, Костянтинівка, Сквира, Сокаль, Луцьк, Конотоп, Монастириська, Козятин, Хуст, Стрий, Біляївка, Запоріжжя, Березань, Павлоград, Ананьєв, Зугрес, Сторожинець, Чугуїв, Селидове, Бурштин, Тростянець, Теребовля, Південне, Кодима, Скалат, Сколе, Кременець, Лозова, Севастополь, Переяслав-Хмельницький, Борислав, Пустомити, Нови Розділ, Мостиська, Буськ, Лутугине, Чернігів, Рудки, Ладижин, Бібрка, Кам'янка-Бузька, Кролевець, Джанкой, Володимир-Волинський, Світловодськ, Рахів, Краснодон, Галич, Могилів-Подільський, Бровари, Алчевськ, Жданівка, Новодружеськ, Василівка, Новомиргород, Глухів, Новодністровськ, Ізяслав, Черкаси, Феодосія, Погребище, Красилів, Зимогір'я, Новогродівка, Кілія, Фастів, Полтава, Берестечко, Бахмач, Щолкіне, Перемишляни, Очаків, Перещепине, Верхньодніпровськ, Гайсин, Звенигородка, Борщів, Самбір, Дунаївці, Нова Каховка, Зміїв, Жашків, Молодогвардійськ, Арциз, Кіцмань, Одеса

Читати повністю >>>